Volná pracovní místa

Domov sociálních služeb Slatiňany hledá vhodné uchazečky / uchazeče

na pracovní pozice v přímé obslužné péči

Pracovník v sociálních službách

Pracovní náplň

Poskytování komplexní přímé obslužné péče o fyzicky a psychicky postižené klienty, poskytování pomoci při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů, posilování životní aktivizace klientů a uspokojování jejich psychosociálních potřeb.

Požadovaná kvalifikace

Minimálně základní vzdělání, absolvování kurzu Pracovník v sociálních službách (lze doplnit do 18 měsíců po nástupu do zaměstnání).

Další požadavky

Zájem o tento obor, praxe vítána - není podmínkou, řidičský průkaz skupiny B výhodou, základní znalost práce na PC.

Osobnostní předpoklady

Sociální cítění, empatie, spolehlivost, svědomitost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, organizační a komunikační dovednosti.

Nabídka

Příjemné pracovní prostředí, tým spolehlivých spolupracovníků. Plat v závislosti na praxi včetně příplatků v rozpětí 14500-19000,- Kč v hrubém měsíčně. Po zkušební době navíc možnost osobního ohodnocení. Dvakrát ročně odměny. Dovolená 5 týdnů plus týden dodatkové dovolené. Řada dalších benefitů, např. příspěvek na penzijní připojištění, další příspěvky, bezúročné sociální půjčky, závodní dotované stravování aj.

Kontakt pro uchazeče o zaměstnání

Ing. Jana Richterová, vedoucí ekonomického a personálního oddělení
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., mobil: 702 186 520, webové stránky: www.dss.cz

 

Na pracovní pozici sociální pracovnici / sociálního pracovníka

Požadovaná kvalifikace: dle § 110 Zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění.

Další požadavky: řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC, praxe v oboru vítána

Osobnostní předpoklady: organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, spolehlivost, svědomitost, empatie

Nástup do zaměstnání: 2. 9. 2019 (nebo dle dohody)

Žádost o zaměstnání doplněnou životopisem předávejte v termínu do 7. 8. 2019 Ing. Richterové – ekonomické oddělení DSS Slatiňany (možno zaslat emailem – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.).

Platové ohodnocení – dle stupnice platových tarifů - příloha č. 3 k Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění (10. platová třída – stupeň dle praxe)
od 22.800 Kč + příplatek 750 Kč + osobní ohodnocení po zapracování

Nabízíme - závodní stravování, po zkušební době příspěvek na penzijní připojištění 700 Kč a další plnění z fondu kulturních a sociálních potřeb, práci v příjemném kolektivu a prostředí

Ve Slatiňanech dne 8. 7. 2019