Volná pracovní místa

Domov sociálních služeb Slatiňany hledá vhodné uchazečky/uchazeče

na pracovní pozici:

Vedoucí ekonomického oddělení

Požadovaná kvalifikace

Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru, v případě delší praxe v oblasti účetnictví a rozpočetnictví příspěvkových organizací není podmínkou.

Další požadavky

Znalost účetnictví v souladu se zákonem č. 563/1991 Sb., o účetnictví a znalost vyhlášky č. 410/2009 Sb., znalost práce na PC, zkušenosti s programem HELIOS Fenix výhodou, praxe v účetnictví a rozpočetnictví příspěvkových organizací výhodou.

Osobnostní předpoklady

Spolehlivost, svědomitost, samostatnost, organizační a komunikační schopnosti, schopnost týmové spolupráce a vedení lidí, příjemné vystupování.

Nabízíme

Příjemné pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, dotované firemní stravování, příspěvek na penzijní připojištění.

Platové ohodnocení

Dle přílohy č. 1 k nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění (11. platová třída).

Plánovaný nástup - co nejdříve (dle dohody).

Bližší informace o pracovní pozici Vám podá Ing. Jana Richterová, tel. 702 186 520.

Žádost o zaměstnání doplněnou životopisem předávejte, prosím, Ing. Janě Richterové - ekonomické oddělení DSS Slatiňany (možno zaslat na e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.).


na pracovní pozici v přímé obslužné péči

Pracovníka v sociálních službách

Pracovní náplň

Poskytování komplexní přímé obslužné péče o fyzicky a psychicky postižené klienty, poskytování pomoci při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů, posilování životní aktivizace klientů a uspokojování jejich psychosociálních potřeb.

Požadovaná kvalifikace

Minimálně základní vzdělání, absolvování kurzu Pracovník v sociálních službách (lze doplnit do 18 měsíců po nástupu do zaměstnání).

Další požadavky

Zájem o tento obor, praxe vítána - není podmínkou, řidičský průkaz skupiny B výhodou, základní znalost práce na PC.

Osobnostní předpoklady

Sociální cítění, empatie, spolehlivost, svědomitost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, organizační a komunikační dovednosti.

Nabídka

Příjemné pracovní prostředí, tým spolehlivých spolupracovníků. Platové ohodnocení – dle stupnice platových tarifů - příloha č. 2 k Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění. Po zkušební době navíc možnost osobního ohodnocení. Dvakrát ročně odměny. Dovolená 5 týdnů plus týden dodatkové dovolené. Dalším benefitem je např. příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 300 Kč měsíčně a závodní dotované stravování.

Kontakt pro uchazeče o zaměstnání

Ing. Jana Richterová, vedoucí ekonomického a personálního oddělení
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., mobil: 702 186 520, webové stránky: www.dss.cz