Odlehčovací služby

„Nemusíte být na všechno sami. Víme, jak je péče někdy těžká a vyčerpávající"

Základní veřejné prohlášení odlehčovací služby

Prostory pro poskytování odlehčovací služby jsou umístěny v těchto lokalitách.

Budova na adrese Slatiňany, Klášterní 795:

Jedná se o čtyřpodlažní, zcela bezbariérový objekt, který je vybaven 2 výtahy (z toho 1 je evakuační). K tomuto objektu přiléhá venkovní areál s okrasnou zahradou, altánem a sportovním hřištěm.

Ubytování je poskytováno v dvoulůžkovém pokoji. V každé domácnosti je ubytováno 8 – 9 uživatelů. Ubytování je vhodné pro imobilní uživatele s potřebou vysoké míry podpory.

V budově se nachází rovněž Centrum denních aktivit a stavebně k ní přiléhá dvoupodlažní bezbariérový blok, v němž je umístěno administrativní zázemí DSS Slatiňany, koupelový bazén, ordinace lékařů, rehabilitace a relaxační centrum.

DSC5439
DSC5473
DSC5479
DSC5492
foto hl.budova
hlavni budova

Domek rodinného typu č. p. 844 v ul. Švermově ve Slatiňanech:

Domek se nacházejí v rozsáhlé zahradě s parkovou úpravou a areálem pro ježdění na koni. Nabízíme zde komfortní ubytování v 1 lůžkovém pokoji. Ubytování je vhodné pro mobilní uživatele.

Domek je dvoupodlažní, přízemí je zcela bezbariérové a nachází se zde společenský obývací pokoj, jídelna a kuchyňské zařízení. Sociální zařízení je umístěno v přízemí i v patře. K domku přiléhá zastřešená prostorná terasa.

DSC5391
DSC5413
DSC5422
DSC5434
domek
domky
foto domek D