Domov sociálních služeb Slatiňany


Přátelské prostředí a profesionální péče vytváří pocity jistoty, důvěry a spokojenosti, které podporují začlenění našich klientů do běžného prostředí každodenního života.

Mám zájem o sociálni služby Více o nás

 • Domov pro osoby se zdravotním postižením
 • Chráněné bydlení
 • Denní stacionář
 • Odlehčovací služby
 • Domov pro osoby se zdravotním postižením

  Středisko – DSS - Západ tvoří 4 samostatně stojící nové přízemní dvojdomky, umístěné ve velkých oplocených zahradách, rozdělené do dvou domácností.

  Číst dál

 • Chráněné bydlení

  Bydlení v Chrudimi na adresách Václavská 1085 a Václavská 1078 (lokalita „Na Špici“): Jedná se o třípodlažní, objekt.

  Číst dál

 • Denní stacionář

  Služba je poskytována v bezbariérových prostorách 2. nadzemního podlaží budovy v ul. Klášterní 795. K dispozici jsou 2 místnosti - velká společenská místnost, která je dveřmi propojena s kuchyní a jídelním koutem.

  Číst dál

 • Odlehčovací služby

  Budova na adrese Slatiňany, Klášterní 795: Jedná se o čtyřpodlažní, zcela bezbariérový objekt, který je vybaven 2 výtahy (z toho 1 je evakuační).

  Číst dál

 • Domov pro osoby se zdravotním postižením
 • Chráněné bydlení
 • Denní stacionář
 • Odlehčovací služby

Aktuálně z DSS Slatiňany

 

Domov sociálních služeb Slatiňany se zapojil do projektu SPOLEČNĚ KE ZMĚNĚ, který probíhá od 1. 12. 2021 - 30. 4. 2024.


Poděkování všem zaměstnancům DSS Slatiňany

V rámci porady ředitelů příspěvkových organizací zřizovaných Pardubickým krajem, která se konala dne 15. 10. 2021, předal radní Pardubického kraje za oblast sociálních věcí, Ing. Pavel Šotola, řediteli DSS Slatiňany  DĚKOVNÝ LIST všem zaměstnancům DSS Slatiňany za profesionální přístup a pracovní nasazení při zvládání mimořádné situace vyvolané pandemií koronaviru v období 2020-2021. Děkujeme, velice si toho vážíme.


Poděkování

DSS Slatiňany velice děkuje lékárně FILIFARMA za finanční dar v hodnotě 50 000 Kč, který je určený na doplatky léků uživatelů DSS Slatiňany. Dále děkujeme firmě STYLBAU za finanční dar v hodnotě 10 000 Kč.


„Tablet od srdce"

Společnost Philip Morris ČR a.s. ve spolupráci s Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR a Nadací Charty 77 spustila, za přispění dalších partnerů (Mall.cz, Vodafone a deník BLESK), unikátní projekt „Tablet od srdce“. Díky němu jsme získali dva tablety pro audiovizuální komunikaci klientů se svými rodinami, opatrovníky. Videohovory probíhají přes aplikaci WhatsApp na telefonních číslech: 775 889 094 nebo 775 889 067.

Pro bližší informace se obraťte na sociální oddělení Mgr. Lucii Kovaříkovou, tel.: 736 752 177


Nový sazebník úhrad 2023

Dnem 1. 5. 2023 platí nový sazebník úhrad za služby DSS Slatiňany v jednotlivých službách.

Seznámit se s ním můžete na těchto webových stránkách po rozkliknutí odkazu na vrchní liště "Pro zájemce o služby" a dále "Sazebník úhrad".

90. letá historie
DSS Slatiňany založen
v roce 1926
Služby komunitního charakteru
jsou „šity na míru“ 
Integrace a inkluze
uživatelů do běžného prostředí
Podpora a respekt
potřeb a práv každého jednotlivce